Najczęściej zadawane pytania

Jak umówić się na spotkanie?

Najlepiej skontaktować się z nami telefonicznie (+48 514 343 164) lub drogą elektroniczną (kontakt@subtelniej.pl). Wystarczy zadzwonić lub wysłać wiadomość z zapytaniem o możliwość spotkania i zasugerowaniem dogodnych terminów.

 

Kiedy zamówić suknie ślubną?

Aby być spokojną realizacji projektu w określonym terminie, warto umówić się na pierwsze spotkanie na pół roku przed ślubem, szczególnie, jeśli jest on zaplanowany na miesiące letnie.

W przypadku projektowania indywidualnego czas realizacji zamówienia, z uwagi na specyfikę pracy, może być dłuższy. W takim przypadku najlepiej skontaktować się z nami odrobinę wcześniej – na sześć lub siedem miesięcy przed ślubem.

Istnieje także możliwość ekspresowego uszycia sukni ślubnej w kilka dni – jeśli jesteś zainteresowana tym rozwiązaniem, napisz do nas.

 

Czy można modyfikować nasze suknie?

Tak, jest możliwość modyfikacji projektów. Zależy nam, aby każda przyszła Panna Młoda czuła się w dniu ślubu swobodnie, wyjątkowo i tak, jak to sobie wymarzyła.

 

Czy można uszyć suknie ślubną według własnego projektu?

Tak. Szyjemy suknie ślubne na specjalne zamówienie. Przyszła Panna Młoda musi mieć jednak w głowie swoją wizję subtelnej sukni i umieć nam ją przekazać – mile widziane zdjęcia ulubionych projektów, linki itp. Pamiętaj tylko, że nie kopiujemy projektów innych marek – zdjęcia i linki mogą posłużyć nam jedynie do zaczerpnięcia inspiracji i łatwiejszego „złapania” wspólnej wizji Twojej subtelnej sukni.

W przypadku projektowania indywidualnego czas realizacji zamówienia, z uwagi na specyfikę pracy wydłuża się do sześciu a nawet siedmiu miesięcy, a cena ustalana jest indywidualnie po pierwszym spotkaniu.

 

Co zabrać ze sobą na przymiarkę?

Najważniejsze, aby na przymiarki zabrać ze sobą pozytywne nastawienie oraz zaufaną osobę, której  zdanie i opinia są dla nas ważne.

Poza tym, prosimy też o przyniesienie bielizny – najlepiej gładkiego stanika w kolorze cielistym (odcień powinien być dopasowany do koloru Twojej skóry) oraz butów – tych docelowych, lub takich, które mają taką samą wysokość obcasa – bez nich nie da się ustalić odpowiedniej długości sukni.

 

Jak wygląda realizacja zamówienia?

Po wybraniu modelu zdejmiemy dokładną miarę, omawiamy szczegóły i zamówienie trafia do naszej pracowni. Proces szycia sukienki zazwyczaj zamyka się w trzech spotkaniach: dwóch przymiarkach i odbiorze sukni.

Jeśli planujesz zmiany wagi nie zapomnij nas o tym poinformować – pozwoli nam to lepiej zaplanować datę kolejnej przymiarki.

Czas realizacji zamówienia ustalamy indywidualnie w zależności od terminu ślubu i konkretnego modelu. Średnio na realizację projektu potrzebujemy od czterech do sześciu miesięcy, szczególnie jeśli chodzi o śluby odbywające się w okresie letnim (czerwiec – wrzesień).

 

Kiedy można odebrać suknie ślubną?

Odbiór ustalamy indywidualnie, w czasie dogodnym dla Panny Młodej. Optymalny czas odbioru to dwa, trzy tygodnie przed ślubem. Istnieje również możliwość wysłania sukienki kurierem.

 

Czy udzielamy rabatów na suknie ślubne?

Ceny naszych projektów są wyliczane uczciwie. Ostateczna cena sukienki to suma kosztów materiałów, wprowadzenia indywidualnych zmian w projektach, czasu jej wykonania oraz nasza praca w trakcie przymiarek. Konkurujemy jakością, ciekawymi krojami i fachową obsługą – nie windujemy sztucznie cen, aby móc potem udzielić rabatu i tym skusić przyszłą Pannę Młodą.

Nie odpowiedzieliśmy na Twoje pytanie lub chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami.